Nadaj barwę swojemu spojrzeniu! Rzęsy w kolorach tęczy

Kształtowanie się mody to dynamiczny proces, o czym świadczy nieustanne przenikanie się starych, sprawdzonych trendów z nowościami. Warto sięgnąć w przeszłość, by poznać dorobek pokoleń, ale także, by nauczyć się czegoś wypróbowanego. Ciekawym dodatkiem, rodem z dyskotek lat 90. są kolorowe tusze, które w ostatnim czasie wracają do łask. Stylowe rzęsy w barwach tęczy, potrafią dodać uroku, oczarować obcych i zachwycić bliskich. Jednak czy kosmetyki ozdabiające w ten sposób nasze włoski, będą do nas pasować? Warto poznać tajemnice kolorowych rzęs, tak aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące tych nieco szalonych stylizacji.

Czy kolorowe rzęsy pasują do mojego typu urody?

Kobiece spojrzenie potrafi zahipnotyzować. Oko z dobrze wykonanym makijażem potęguje ten efekt. Wiele kobiet zastanawia się, czy użycie kolorowego tuszu nie będzie przesadą i czy nie popsuje ogólnego wrażenia, jakie sprawia się na innych. Z pewnością zbyt młode osoby nie powinny eksperymentować z tego typu kosmetykami. Poza tym wyjątkiem tak naprawdę nie ma ograniczeń, każda kobieta może pokusić się o zmianę koloru rzęs, niezależnie od tego, jaki typ urody reprezentuje. Makijaż jest dla wszystkich, dlatego też, gdy jest wykonany z głową, nadaje wyrazu i charakteru.

Co mówią o nas kolorowe rzęsy?

Kolorowe tusze do rzęs są kosmetykiem, który idealnie sprawdzi się u dziewczyn odważnych i przebojowych. Dzięki podkreśleniu niepowtarzalnego charakteru naszego spojrzenia możemy lepiej wyrazić siebie, tak by czuć się pewnie w swojej skórze. Tego typu niekonwencjonalny makijaż, sprawi, że będziemy wyróżniać się w tłumie, za sprawą pewności sobie, która w obecnych czasach jest wręcz na wagę złota. Jeśli chcemy, aby makijaż odpowiednio podbił kolor naszej tęczówki, kolorowe tusze mogą być dla nas idealnym rozwiązaniem.

Jak dobrać makijaż do kolorowych rzęs?

Kwestia dopasowania wszystkich elementów makijażu, tak żeby całość ze sobą współgrała, jest zależna od osobistego wyczucia smaku i stylu. Jeśli chodzi o kolorowe rzęsy, najlepiej dobrać do nich barwę podobną do tej, którą mamy na włoskach. Dobrze sprawdzi się również kreska zrobiona eyelinerem. Do pięknych neonowych cieni, idealnie będą pasować wyraziste, mocne barwy na rzęsach. Nie warto jednak eksperymentować w tym przypadku z brokatem, tak aby make-up nie był przesadzony. Pamiętajmy także o tym, że już samo pomalowanie rzęs kolorowym tuszem może wystarczyć, ponieważ jest to dostateczna ozdoba dla oka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *