Niektóre zachwycają, inne szokują. Zobacz, jakie brwi będą królowały w 2023 roku!

Jakie brwi będą modne w 2023 roku? Niektóre z nich zachwycają, inne szokują. Jedno jest pewne – to koniec z idealnie wyrysowanymi brwiami.  W 2023 roku zdominuje nas naturalność połączona z odrobiną nonszalancji. 

No brows

– zwane także jako „bleached brows” to brwi, których nie widać. To trend, który zawojował świat mody. Nadają bardzo futurystycznego look’u, więc rzadko spotkamy je na ulicach miast. Popularne na Instagramie „no brows” zobaczysz u Kendall Jenner, Julii Fox, Kim Kardashian, a wkrótce u większości światowych Influencerek. Stylizacja, w której brwi niemal całkowicie znikają, podkreśla oczy i wyostrza rysy. To ciekawe rozwiązanie na ekstrawaganckie sesje, pokazy i imprezy (np. Met Gala, gdzie Julia Fox i Kendall Jenner pokazały się “bez brwi”). Decydując się na “bleached brows” tak naprawdę wcale nie musisz ich rozjaśniać. Spróbuj nałożyć na nie korektor i jasny cień do powiek.

Undone brows

– trend na “niezrobione brwi” to ukłon w stronę naturalności. Rezygnując z ich regulowania, hennowania czy stylizowania wcale nie jesteś niemodna! „Undone brows” to super rozwiązanie dla zwolenniczek “makeup no makeup”, które nie lubią poświęcać dużej ilości czasu na codzienny makijaż. Wystarczy przeczesać brwi żelem, maskarą czy utrwalić mydłem do brwi, by zachwycały i wciąż były w trendach. Dozwolone jest całkowite „nicnierobienie”!

[klik Nanobrow Eyebrow Styling Soap]

90’s brows

– cienkie brwi inspirowane latami 90. powróciły do łask. Są jednak nieco inne niż te, które pamiętamy dzięki Kate Moss, Gwen Stefani czy Drew Barrymore. Dzisiaj ikoniczne „90’s brows” kojarzymy z modelką Bellą Hadid, dzięki której trend ten zyskał światową skalę. Nowoczesne „90’s brows” nie są czarnymi niteczkami. Są za to wyraziste i podkreślają rysy. Zachowują proporcje twarzy i nie postarzają. Decydują się na nie dziewczyny o naturalnie cienkich i rzadkich brwiach, by nadmierne nie wyrywać i niszczyć brwi.

Fluffy brows

– “puszyste brwi” królują od kilku sezonów. Bujne, gęste i grube łuki nie wychodzą z mody. Charakteryzują się pierzastymi włoskami zaczesanymi ku górze. Za pomocą mydła lub żelu do brwi można stworzyć niezwykle naturalną, ale wyrazistą stylizację. „Fluffy brows” odmładzają naszą buzię, dodają młodzieńczej nonszalancji i tworzą efekt optycznego liftingu. Za pomocą precyzyjnej kredki, pisaka lub pomady i pędzelka możesz rysować pojedyncze włoski i podwoić ilość włosków.