Maskary, które sprostają oczekiwaniom współczesnych kobiet? Tak, one istnieją!

Świat kosmetyków dynamicznie się zmienia. Wynika to z konieczności zaadoptowania się do potrzeb współczesnych kobiet. Te z kolei stają się coraz większe, szczególnie jeśli chodzi o dobranie odpowiedniego tuszu do rzęs. Kosmetyk ten powinien działać efektywnie i wytrzymać na rzęsach przez cały dzień. Jednak czy takie maskary istnieją? Okazuje się, że tak!

Współczesne oczekiwania względem tuszu do rzęs 

Z biegiem czasu podejście do techniki makijażu znacznie się zmieniło. Można śmiało powiedzieć, że panie wyszły z fazy „testowania” produktów i przeszły do etapu, w którym doskonale wiedzą, czego od swoich kosmetyków oczekują. Odnosi się to także do tuszu do rzęs.

Cofając się o kilkanaście lat, można powiedzieć, że sklejone i sztywne włoski, uginające się pod kilkoma warstwami maskary, były wręcz pożądane. Dziś jednak panie oczekują zupełnie czegoś innego. Rzęsy mają być perfekcyjnie rozdzielone, podkręcone, bez grudek i bez efektu „usztywnienia”.

Większość producentów stara się do tych wymagań zaadoptować, aczkolwiek nie wszystkim z nich się to udaje. Wobec tego, uwzględniając najnowsze opinie kobiet zamieszczone w sieci, udało się wytypować cztery maskary, które dopasowały się do współczesnych wymagań użytkowniczek!

Tusze do rzęs, które spełniają swoją rolę!

Wydaje się, że współczesna maskara musi być bliska doskonałości. Wymagania kobiet są bowiem ogromne, aczkolwiek nie może to dziwić. Ceny kosmetyków raczej nie spadają…

Spoglądając na opinie pań zamieszczone w sieci, udało się wybrać aż cztery tusze do rzęs, co do których nie było większych zastrzeżeń. Czas je zaprezentować!

nanolash mascara

1. Tusz do rzęs Nanolash

Głównym liderem wśród większości kobiet jest tusz do rzęs Nanolash. Wydaje się, że produkt jak do tej pory nie ma sobie równych i oferuje paniom jak najlepsze parametry. Skład tuszu do rzęs Nanolash jest bezpieczny i wzbogacony o olejki oraz wyciągi roślinne. Nie tylko pozwala to na uzyskanie najlepszych efektów, ale także sprawia, że włoski są przez cały czas pielęgnowane.

Tusz do rzęs Nanolash dysponuje perfekcyjnie wyprofilowaną szczoteczką. Jest ona zaprojektowana z wykorzystaniem wysokiej jakości silikonu. Pozwala ona na rozczesanie włosków, a także pomalowanie ich od nasady aż po same końce – tyczy się to także krótkich rzęs w kąciku. Co do samej trwałości produktu, również nie ma większych zastrzeżeń. Panie wskazują, że przez cały dzień się on nie kruszy, nie osypuje i nie rozmazuje.

UWAGA! Po przejściu na stronę producenta panie zauważą dwa tusze do wyboru:

To dodatkowa zaleta, że każda z kobiet może wybrać produkt, którego potrzebuje.

2. Lashcode Mascara

Kolejnym, pozytywnie opiniowanym produktem jest tusz do rzęs Lashcode Mascara. Cechuje się on działaniem wydłużająco-pogrubiającym, a większość kobiet jest zadowolona z osiągniętych efektów.

Lashcode Mascara to produkt wyposażony w dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Jest ona wykonana z silikonu i sprawia, że cała aplikacja staje się jeszcze łatwiejsza. Panie nie zgłosiły jak dotąd żadnych zastrzeżeń co do trwałości tuszu. Wskazują one zgodnie na fakt, że on się nie osypuje ani nie kruszy.

Warto zaznaczyć, że Lashcode Mascara nie jest tuszem wodoodpornym. Mimo tego nie ma doniesień, że rozmazuje się ona pod wpływem wilgoci i pozostawia ślady na powiekach.

3. Bobbi Brown Extreme Party Mascara

Na kolejnym miejscu znajduje się tusz do rzęs Bobbi Brown Extreme Party Mascara. Jest to produkt dość dobry, zgodnie z opiniami kobiet, aczkolwiek pojawiły się drobne zastrzeżenia. Jednak zaczynając od pozytywów, to nie można powiedzieć nic złego o szczoteczce dołączonej do tuszu. Jest ona dobrze wyprofilowana i zwężana przy czubku. Nie powinna ona utrudnić wykonania samej aplikacji.

Niestety, jedynym mankamentem produktu okazuje się być jego trwałość. Pod koniec dnia tusz Bobbi Brown Extreme Party Mascara może zacząć się osypywać i kruszyć.

4. Isadora Flashing Volume Mascara

Tusz do rzęs Isadora Flashing Volume Mascara ma nadać rzęsom objętości i unieść je od nasady. Panie wskazują, że efekt ten jest możliwy do osiągnięcia dopiero po nałożeniu dwóch warstw maskary. Jednak wysycha ona dość szybko, więc nie powinno być to problematyczne.

Trwałość produktu jest dość dobra, aczkolwiek pod wpływem wilgoci na powiece mogą pojawić się ślady. Szczoteczka jest dość dziwnie wyprofilowana. Przede wszystkim jest ona znacznie krótsza od standardowych modeli. Może ona nieco utrudnić chwytanie krótkich włosków w kąciku oka.

Podsumowanie

Współczesne panie co do maskary do rzęs są wyjątkowo wymagające. I jest to jak najbardziej zasadne. Przecież konsumentki wiedzą, czego oczekują i chcą dostać to w formie produktu, za który zapłacą.

Tusz do rzęs Nanolash oraz inne produkty przedstawione w rankingu, zgodnie z opinią większości kobiet, są jednymi z najlepszych. Warto więc samodzielnie je przetestować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *