Jaki kolor brwi pasuje do twoich włosów?

Czy wiesz, że źle dobrany kolor brwi do koloru włosów może popsuć cały twój wizerunek? To właśnie dlatego zdarza się, że fryzjerzy wraz z włosami farbują brwi. Jeżeli chcesz mieć spójny wizerunek, to sprawdź, jaki kolor brwi pasuje do twoich włosów.

Kolor brwi dla blondynek

Dziewczyny z włosami blond mogą postawić na dowolny kolor brwi. Szczęściary! Zazwyczaj z jasnymi włosami dobrze komponują się brwi w takim samym odcieniu lub takie, które nie są w ogóle widoczne. Stąd przyciemnianie brwi może całkowicie zmienić wygląd, oczom nadać nowy wyraz i skorygować rysy twarzy. Do włosów blond najładniej będą pasować brwi w kolorze ciepłego brązu.

Rude włosy a kolor brwi

Dasz wiarę, że kobiety o naturalnie rudych włosach rzadko kiedy mają rude brwi? Rozwiązanie jest tylko jedno: farbowanie. Jeżeli zdecydujesz się zrobić taki zabieg, to kieruj się następującą zasadą: im masz bardziej ciepły kolor włosów, tym twoje brwi powinny mieć bardziej miedziany kolor. Jeśli twoje włosy są w zimnym odcieniu rudości, to będzie do ciebie pasował ciemny i zimny odcień brązu.

Kolor brwi do włosów brązowych

Jeżeli masz brązowe włosy, to brwi powinny być od nich ciemniejsze. Tak przeważnie jest w przypadku blondynek i brunetek; jasne blondynki powinny przyciemnić brwi. Zapamiętaj, że im zimniejszy kolor włosów, tym bardziej możesz przyciemnić brwi.

Brwi a czarne włosy

Masz kruczoczarne? Wybór koloru brwi jest bardzo łatwy: jaśniejszy lub ciemniejszy kolor niż czerń. Możesz więc eksperymentować z odcieniami brwi. Pamiętaj jednocześnie, żeby unikać jasnych i ciepłych kolorów brwi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *