Jak pielęgnować włosy i skórę? Filtr zmiękczający wodę FITaqua

Każda dziewczyna wie, że twarda woda negatywnie wpływa na włosy i skórę. Pasemka stają się suche, pozbawione blasku i kruche, a skóra podrażniona. Jak temu zaradzić? I co zrobić, gdy nawet najlepsze kosmetyki nie pomagają? Wypróbuj filtr zmiękczający wodę FITaqua.

FITaqua – działanie

Filtr FITaqua zawiera cynkowo – miedziowe złoże, które ogranicza ilość chloru oraz soli wapnia i magnezu. Te substancje sprawiają, że woda jest twarda i pozostawia na skórze i włosach wysuszający i podrażniający osad. Działanie urządzenia polega nie na usuwaniu kamienia, lecz na otaczaniu cząstek wody tak, że stają się miękkie i bezpieczne dla twojego organizmu. Filtr FITaqua zatrzymuje również herbicydy, pestycydy, grzybnie, żelazo i osady z rur. Liczne certyfikaty i atesty poświadczają skuteczność tego gadżetu.

FITaqua – dla kogo?

Filtr zmiękczający wodę polecany jest dziewczynom, które mają zniszczone i przesuszone włosy o podwyższonej porowatości. Urządzenie świetnie sprawdzi się u osób z suchą i wrażliwą skórą oraz zmagających się z łupieżem, AZS i łuszczycą. Jeżeli masz normalną cerę i włosy, efekty, które gwarantuje FITaqua mogą być niezauważalne. Urządzenie polecane jest także leniuszkom. Jeżeli męczy cię usuwanie kamienia z armatury łazienkowej, zainstaluj filtr.

FITaqua – efekty

Włosy po umyciu są bardzo miękkie i podatne na układanie. Skóra jest aksamitnie gładka w dotyku i nie jest ściągnięta; można zrezygnować ze stosowania balsamów i kremów nawilżających. Czy wiesz, że mydło i szampony w miękkiej wodzie lepiej się pienią? Efekt? Skóra jest lepiej oczyszczona, natłuszczona i wypielęgnowana. Nie możesz doczekać się, kiedy twoje włosy i skóra będą ładniejsze i zdrowsze? Musisz uzbroić się w cierpliwość. Niestety, pozytywnych rezultatów nie zobaczysz tak szybko, jak ci się wydaje.

FITaqua – przydatne informacje

Filtr jest uniwersalnym urządzeniem, łatwym do zamontowania i użytkowania. Zakłada się go pod prysznicem, pomiędzy słuchawką a wężem prysznicowym albo baterią prysznicową a wężem. Rozmiar przyłącza jest uniwersalny dla wszystkich rodzajów deszczownic lub pryszniców. Filtr należy wymienić po zużyciu 5 tys. litrów wody, czyli po około 3 do 6 miesięcy stosowania. Urządzenie kupisz w sklepach internetowych lub stacjonarnych z armaturą łazienkową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *