Idealnie czysta cera z płynem micelarnym Diamond Cellular

Cera czysta jak łza to niespełnione marzenie wielu kobiet, bo droga do idealnie oczyszczonej skóry jest długa i wyboista. Zamiast męczyć się z wieloma kosmetykami, wystarczy mieć jeden, a skuteczny. Właśnie taki jest płyn micelarny Diamond Cellular od Oriflame.

Oczyszczanie twarzy to nie tylko umycie jej chłodną wodą (red. ciepła nie działa korzystnie na cerę). Czysta skóra wymaga działania wieloetapowego i odpowiedniego przygotowania. Trzeba pozbyć się nie tylko makijażu, ale też głębszych zanieczyszczeń skóry. Dobrze, gdyby produkt do oczyszczania twarzy regulował również wydzielanie sebum i tonizował skórę.

Oriflame Diamond Cellular

Diamond Cellular to seria kosmetyków od Oriflame, którą stworzono specjalnie z myślą o pielęgnacji skóry 40+, co nie oznacza, że nie mogą stosować ich osoby młodsze. To produkty do każdego typu cery. Wśród nich przeciwstarzeniowy krem, krem pod oczy, odżywczy krem na noc i opisany poniżej płyn micelarny Diamond Cellular. Ile kosztuje? Jak działa?

Płyn micelarny Diamond Cellular

Cena: 69,90 zł za 200 ml

Co można powiedzieć na temat tego produktu oprócz tego, że jego opakowanie jest naprawdę eleganckie? Diamond Cellular to wyjątkowy kosmetyk – luksusowy preparat oczyszczający, tonik i płyn do demakijażu w jednym. To połączenie stawia go na pierwszym miejscu wśród innych kosmetyków o podobnej specyfice. Skoro można mieć trzy w jednym, nie warto przepłacać.

Płyn micelarny Diamond Cellular od Oriflame stosuje się rano dla odświeżenia twarzy i wieczorem dla dokładnego oczyszczenia i przygotowania jej do snu. Diamond Cellular nakłada się wacikiem, nie wymaga spłukiwania. Zawarte w płynie drobinki białego diamentu to przełomowa formuła stworzona w trosce o skórę. Technologia komórkowa pozwala dokładnie i bez problemu oczyścić cerę.

Jak działa płyn micelarny?

Działanie płynu micelarnego Diamond Cellular opiera się na takiej samej zasadzie jak w przypadku innych produktów do demakijażu tego rodzaju. Formuła płynu zawiera micele (od których bierze swoją nazwę), czyli cząstki oleju, które rozpuszczają się w miękkiej wodzie. To na nich spoczywa zadanie pochłonięcia brudu i zanieczyszczeń przy jednoczesnym nawilżeniu i odżywieniu skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *