Czas na laminację i lifting rzęs. Czym jest ten zabieg i dlaczego warto go przeprowadzić w domu z zestawem Nanolash Lift Kit?

Ile warstw tuszu trzeba nałożyć, by cieszyć się długimi i wyraźnie podkręconymi rzęsami? Każda z kobiet odpowie, że jedna warstwa nie jest wystarczająca. Jednak stan włosków można zmienić. Wystarczy zdecydować się na lifting i laminację rzęs z zestawem Nanolash Lift Kit. Czym jest sama laminacja i jak przeprowadzić ją w domu?

Laminacja i lifting rzęs – jakie są największe zalety tego zabiegu?

Nie da się ukryć, że lifting rzęs i laminacja to zabieg wyjątkowo popularny w salonach kosmetycznych. Jednocześnie marka Nanolash zdecydowała się zrewolucjonizować rynek kosmetyczny i wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet. W sprzedaży pojawił się zestaw Nanolash Lift Kit. Jest to unikalny komplet, który pozwoli w prosty sposób odmienić wygląd włosków.

Warto jednak zwrócić uwagę na to, dlaczego lifting i laminacja rzęs stały się tak popularne. Okazuje się, że ten prosty i nieinwazyjny zabieg jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda. Za pośrednictwem odpowiednio dobranych preparatów nakładanych na włoski w odpowiedniej kolejności można:

 • wydłużyć włoski – bez konieczności ich sztucznego przedłużania;
 • pogrubić włoski – bez konieczności nakładania kolejnych warstw tuszu;
 • poprawić kondycję włosków w kilka minut – bez stosowania drogich odżywek.

Faktem jest, że w salonach kosmetycznych zabieg ten może zbyt wiele kosztował. Właśnie dlatego warto przeprowadzić go we własnym zaciszu domowym.

najlepszy zestaw do liftingu rzęs

Czym jest zestaw Nanolash Lift Kit?

Zgodnie z tym, co zostało wspomniane, zestaw Nanolash Lift Kit jest zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić lifting rzęs w domu. Panie w opakowaniu znajdą 3 preparaty, które oznaczone są numerami warunkującymi kolejność ich stosowania. W zestawie jest aż 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitra każda. Dodatkowo znajdują się w nim również:

 • silikonowe wałeczki do mocowania na powiece podczas laminacji;
 • Lift Lash Glue – przeznaczony do mocowania wałeczków;
 • pozostałe akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zabiegu.

Niewątpliwym atutem Nanolash Lift Kit jest to, że preparaty bazują na szeregu naturalnych składników. Na ich etykiecie widnieją takie substancje jak np.:

 • olej z awokado;
 • olej abisyński;
 • olej kokosowy;
 • olej z pestek winogron;
 • masło shea.

Składniki te są także uzupełnione kompleksem witaminowym. Wobec tego laminacja rzęs w domu pozwala również zabezpieczyć włoski przed dalszymi uszkodzeniami, nawilży je i odbuduje ich strukturę. Oprócz tego, każda z kobiet może spodziewać się także standardowych efektów, w postaci wydłużenia, pogrubienia i podkręcenia włosków.

laminacja rzęs w domu

Laminacja i lifting rzęs w domu – czy każdy może się na to zdecydować?

Nie da się ukryć, że zestaw do liftingu rzęs może być kojarzony głównie z profesjonalnym salonem kosmetycznym. Wynika to z faktu, że zabieg ten głównie przeprowadzany był przez doświadczone stylistki. Jednak zestaw do liftingu i laminacji rzęs od Nanolash pozwala na przeprowadzenie tego procesu we własnym domu. Nie trzeba mieć absolutnie żadnego doświadczenia. Kluczowe okazuje się kolejne aplikowanie preparatów, a także dokładne oczyszczenie rzęs przed rozpoczęciem całego procesu.

Panie muszą także dokładnie oddzielić rzęsy – najlepiej zrobić to przy pomocy płatków, a następnie zamocować wałeczki w wybranym rozmiarze (zestaw do liftingu rzęs Nanolash zawiera wałeczki w 3 rozmiarach od S do L). Kolejne kroki do uzyskania spektakularnego efektu prezentują się następująco:

 • należy nałożyć każdy z preparatów na rozczesane włoski – są one oznaczone numerami: Step 1, Step 2 oraz Step 3;
 • każdy z preparatów musi być zaaplikowany około 1 milimetr od linii rzęs i pozostawiony na włoskach przez około 7-10 minut;
 • przed aplikacją kolejnego preparatu należy usunąć poprzedni suchym lub wilgotnym aplikatorem.

Efekty widoczne są tuż po zdjęciu silikonowych wałeczku i są spektakularne. Potwierdzają to opinie kobiet zamieszczone w sieci.

Warto samodzielnie się o tym przekonać i przetestować zestaw Nanolash Lift Kit. Prawdopodobnie, zalotka więcej nie będzie potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *