Przejmij kontrolę nad koloryzacją włosów! Piankowe paski Highlighting Foam Strips

Folia aluminiowa do farbowania włosów to przeżytek. Wprowadź innowację do swojego salonu fryzjerskiego. Dzięki Highlighting Foam Strips przejmiesz pełną kontrolę nad koloryzacją i zyskasz grono zadowolonych klientek. Co to takiego i dlaczego warto?

Highlighting Foam Strips od Colorcuts to profesjonalne pianki z biodegradowalnego tworzywa. W 80% wyprodukowane zostały z recyklingu i nadają się do ponownego użytku. Po praniu nie tracą swojej najwyższej jakości. Dzięki nim wyczarujesz na włosach niepowtarzalne refleksy, pasemka czy rozjaśnianie.

100% kontroli nad koloryzacją

Colorcuts to wysokiej jakości paski do koloryzacji nawet bardzo długich włosów. To aż 200 sztuk o wymiarach 100×305, co wystarcza na 800 zastosowań! Usprawnij pracę swojego salonu fryzjerskiego i zaoszczędź czas, który tracisz na przygotowywanie i docinanie aluminiowych pasków. Wybierz piankowe paski Highlighting Foma Strips. To doskonały zamiennik nieestetycznej folii.

Polistyrenowe paski pozbawione są kleju, jednak po kontakcie z wilgotną farbą zyskują dużą przylepność. Nie ślizgają ani nie przesuwają się po włosach. Dzięki Colorcuts w 100% kontrolujesz przebieg zabiegu. Estetyczne listki są odpowiednio docięte i gotowe do użycia. Raz na zawsze pożegnaj się z aluminium i wprowadź luksus do Twojego salonu.

Trwałe i przylepne pianki pomogą Ci uzyskać profesjonalny, równomierny efekt na całej długości. Wyjątkowe paski zapobiegają spływaniu mieszanki z włosów. To nie tylko piękny, estetyczny wygląd, lecz także minimum uszkodzeń mechanicznych i termicznych. Między warstwami zachodzi cyrkulacja powietrza, a każdy pasek utrzymuje ciepło w środku, dzięki czemu koloryzacja jest intensywniejsza.

paski do farbowania wlosow

Pianki stworzone z myślą o środowisku

Dzięki paskom zaoszczędzisz, ponieważ wystarczą Ci na wiele zastosowań. Po użyciu upierz je w pralce i użyj ponownie, a ciągle będą tak samo skuteczne. Dzięki wielorazowemu użyciu nie zaśmiecisz środowiska.

Paski zapewniają najwyższą higienę pracy i niezwykłą łatwość użycia. Pokochasz je od pierwszego wejrzenia, nawet jeżeli jeszcze nie masz wprawy w wielopoziomowej koloryzacji. Colorcuts są tak wygodne, że cały zabieg farbowania przebiegnie szybko, a Ty zyskasz wprawę.

Stosowanie jest naprawdę proste! Oddziel pasemko, na które chcesz nałożyć farbę, a następnie umieść pasek Colorcuts w wybranym kolorze. Nałóż koloryzującą mieszankę za pomocą pędzla do farbowania, po czym złóż pasek na pół i ściągnij wierzch. Powtórz czynność na wszystkich pasemkach, a jeżeli używasz różnych odcieni – odznaczaj je różnymi barwami pasków.

Perfekcyjne pianki zyskują uznanie profesjonalistów na całym świecie. Są estetyczne, innowacyjne i komfortowe. Polistyrenowe paski to doskonałe akcesoria do profesjonalnej koloryzacji włosów. Zapewniają olśniewający efekt i pełną kontrolę nad zabiegiem. Zyskasz cenny czas i szereg zadowolonych klientek, które z pewnością wrócą do Twojego salonu.

Podążaj za trendami fryzjerskimi z Highlighting Foam Strips! Ekologiczne paski pomnożą zysk Twojego salonu. Przyjazne dla środowiska pianki to wytrzymała, estetyczna, elegancka alternatywna dla niepraktycznej folii aluminiowej. Piękne, nasycone kolory zapewnią najwyższą estetykę wielowarstwowej koloryzacji. Więcej informacji na stronie www.colorcuts.mt