Zabiegi bankietowe – co to takiego?

Zabiegi bankietowe są szybkie, nieinwazyjne i skuteczne. Ich efekty są widoczne od razu po wyjściu z gabinetu. Swoją nazwę zawdzięczają okolicznościom, przed którymi są wykonywane. Zabiegi bankietowe nawilżają, nadają skórze blask i redukują zmarszczki, dzięki czemu w pełni przygotowują do udziału w ważnych uroczystościach. Na czym polegają zabiegi bankietowe i jakie są ich rodzaje?

Na czym polegają zabiegi bankietowe?

Zabiegi bankietowe powstały z myślą o tych kobietach, które przygotowania do uroczystości rozpoczynają z opóźnieniem. Dzięki nim panie nie muszą zmagać się z zaczerwienioną, podrażnioną lub opuchniętą skórą.

Pierwszy etap zabiegu bankietowego stanowi oczyszczanie skóry, zwykle delikatnym peelingiem. Następnie aplikuje się serum i maseczkę oraz wykonuje się masaż skóry. Głównym składnikiem tych preparatów są witaminy, peptydy lub kwas hialuronowy.

Efektem zabiegów bankietowych jest redukcja stresu i napięcia twarzy, nawilżenie, odżywienie i wygładzenie skóry, redukcja cieni pod oczami oraz wyrównanie kolorytu twarzy. Zabiegi są przyjemne, trwają do 40 minut i należy je przeprowadzić na dzień lub dwa dni przed planowaną uroczystością.

Zabiegi bankietowe – rodzaje

 • Zabieg bankietowy ze złotem, inaczej Golden Touch,
  wykonuje się z użyciem 24-karatowego złota. Efekty: redukcja zmarszczek, zmniejszenie widoczności przebarwień oraz rozświetlenie i wygładzenie skóry.
 • Zabieg bankietowy Hydrafacial, inaczej mikrodermabrazja wodna,
  łączy oczyszczanie i nawilżanie skóry. Efekty: złuszczenie, oczyszczenie, nawilżenie i dotlenienie skóry.
 • Zabieg bankietowy Kriomezolifting
  polega na terapii falami radiowymi i zimnem. Efekty: poprawa owalu twarzy i napięcia skóry, wygładzenie zmarszczek oraz spowolnienie procesów starzenia.
 • Zabieg bankietowy Cryolift
  korzysta z krioterapii, a polega na pobudzeniu komórek za pomocą światła LED i schłodzeniu skóry do temperatury -15 stopni C. Szok termiczny powoduje skurczanie się i rozkurczanie naczyń krwionośnych oraz poprawę krążenia. Efekty: ujędrnienie, napięcie i rozświetlenie skóry, poprawa owalu twarzy oraz redukcja zmarszczek.
 • Zabieg bankietowy Geneo
  wykorzystuje głowicę, która złuszcza naskórek i powoduje wytworzenie dwutlenku węgla. Ten ostatni trafia do zewnętrznych warstw skóry oraz poprawia krążenie, dotlenienie i odżywienie tkanki. Efekty: oczyszczenie, rozjaśnienie i wygładzenie skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *