Nowy trend: tusz wydłużający, zagęszczający i pogrubiający rzęsy, który działa jak odżywka

Jeśli Ty również twierdzisz, że tusz do rzęs to jedyny kosmetyk, jaki zabrałabyś na bezludną wyspę – z pewnością bardzo zależy Ci na wyglądzie rzęs. Czy myślisz również o ich zdrowiu? Innowacyjne maskary to już nie jeden, ale dwa kosmetyki w jednym. Malują, a jednocześnie działają jak odżywka. Skąd i dlaczego taki pomysł?

Osłabione rzęsy sprawią, że nawet najlepszy tusz do rzęs nie zapewni nam efektu multi-rzęs w wymiarze 3D. Jak je wzmocnić? Sekret kryje się często właśnie w składzie tuszu. Spotkałaś się kiedyś z określeniem „tusz odżywiający rzęsy” lub „tusz do rzęs z odżywką”? Dziś wyjaśniamy co to znaczy i czy rzeczywiście rzęsy mają szansę się wzmocnić dzięki codziennej dawce maskary.

Tusz do rzęs z odżywką – czym jest i jak działa?

Tusz do rzęs z odżywką nie różni się niczym od tradycyjnej maskary: to wcale nie jest bezbarwna ciecz, lub żel, którym smarujemy rzęsy jako primer pod makijaż. Tusz do rzęs z odżywka to po prostu tradycyjna maskara, która maluje rzęsy tak, jak wszystkie inne. Tyle, że oprócz makijażu rzęsy zyskują dawkę odżywienia i regeneracji.

Tusz do rzęs z odżywką oprócz czarnych pigmentów i składników konserwujących oraz spajających zawiera również substancje, które pielęgnują, odżywiają, odbudowują a nawet – stymulują wzrost rzęs.

Tusz do rzęs z odżywką – efekt w makijażu

Tusz do rzęs z odżywką jest innowacyjnym produktem, dzięki któremu włoski dzień po dniu są chronione przed zniszczeniem i odżywiane mocą wysokiej klasy składników: to jeszcze makijaż, czy już pielęgnacja? Z pewnością taki tusz do rzęs zapewnia jedno i drugie.

Jeśli jeszcze do tego ma dobrze skonstruowaną, precyzyjną szczoteczkę – staje się potężną bronią w walce o piękno. Współczesne tusze do rzęs z najwyższej półki z łatwością wydłużają, pogrubiają i zagęszczają włoski na całej linii. Dzięki nim bez problemu uzyskasz też efekt tzw. otwartego oka, czyli podkręconych, wywiniętych ku górze rzęs, które optycznie powiększają oko, a dodatkowo zapewnisz im zdrowy wzrost. Tusz do rzęs z odżywką chroni włoski przed niszczeniem, hamuje wzmożoną utratę rzęs a także pobudza je do wzrostu. Po kilku tygodniach stosowania takiej masakry z pewnością zauważysz, że włoski stały się mocniejsze, gęściejsze i lepiej odżywione. Im piękniej wyglądają Twoje rzęsy bez maskary – tym ładniejszy efekt w makijażu uzyskasz.

Tusz do rzęs z odżywką – opinie

Tusz do rzęs, który jednocześnie działa jak odżywka zbiera doskonałe opinie w sieci. Jak wybrać najlepszy tusz do rzęs o właściwościach regenerujących? Przed zakupem sprawdź jego skład i opinie o tuszu w sieci – im więcej naturalnych składników (roślinnych wyciągów, witamin, wosków lub olejków) ma dany tusz, tym skuteczniej odżywia rzęsy.

Dziś nie musisz już iść na kompromis w makijażu oczu – dobry tusz do rzęs nie tylko jest wielofunkcyjnym „geniuszem makijażu” ale również doskonale pielęgnuje rzęsy. Jaką cenę ma dobry tusz do rzęs z odżywką? Z pewnością kosztuje nieco więcej niż powszechne maskary z drogerii, ale warto pamiętać, że płacimy tak naprawdę za dwa kosmetyki w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *