Kosmetyki z linii Urban Skin marki Nivea i ich właściwości

W ramach linii Urban Skin marka Nivea wprowadziła na rynek trzy produkty kosmetyczne: krem na dzień Urban Skin Ochrona, krem na noc Urban Skin Detox i jednominutową maskę do twarzy Skin Detox. Jak nazwa wskazuje, linia Urban Skin jest dedykowana kobietom mieszkającym w mieście (w wielu językach urban znaczy ‘miejski’) pomiędzy 20. a 30. rokiem życia. Poznaj właściwości kosmetyków Urban Skin marki Nivea.

Kosmetyki Urban Skin – skład i właściwości

Kosmetyki Urban Skin charakteryzują się delikatną formułą na bazie ekstraktu z bio zielonej herbaty i kwasu hialuronowego, które zapobiegają przedwczesnemu starzeniu skóry. Ponadto kosmetyki Urban Skin zawierają antyoksydanty, które niwelują działanie wolnych rodników, a co za tym idzie – poprawiają stan skóry. Linia Urban Skin charakteryzuje się pH zbliżonym do naturalnego, które pomaga przywrócić naturalną równowagę fizjologiczną skóry.

Krem na dzień, krem na noc i maska

  • Krem na dzień Urban Skin Ochrona
    zawiera ekstrakt z bio zielonej herbaty i likochalkon A. Ekstrakt z bio zielonej herbaty ma właściwości detoksykujące, a wyciąg z lukrecji (likochalkon A) to naturalny przeciwutleniacz, który wykazuje silne działanie przeciwzapalne i wspomaga system ochronny skóry. Krem na dzień Urban Skin Ochrona zapewnia intensywne nawilżenie skóry przez 48 godzin, hamuje procesy starzenia, a dzięki zawartości SPF 20 zabezpiecza przed promieniowaniem UVA.
  • Krem na noc Urban Skin Detox
    podobnie jak krem na dzień z tej linii zawiera ekstrakt z bio zielonej herbaty i kwas hialuronowy, a dodatkowo prowitaminę B5. Krem na noc Urban Skin Detox nawilża skórę nawet do 48 godzin i intensywnie ją regeneruje.
  • Jednominutowa maska do twarzy Skin Detox
    zawiera ekstrakt z magnolii i białą glinkę (kaolin). Wyciąg z magnolii to naturalny przeciwutleniacz, który wykazuje silne działanie przeciwzapalne, a biała glinka oczyszcza skórę z sebum i innych zanieczyszczeń, a przy tym nie zatyka porów. Jak sama nazwa wskazuje, jednominutowa maska do twarzy Skin Detox oczyszcza skórę w minutę.

Kosmetyki z linii Urban Skin marki Nivea działają najskuteczniej, gdy są używane równolegle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *