Kauczukowa maseczka do twarzy Dr Jart – koreańska nowość w pastelowym wydaniu

Bąbelkowe, w płachcie, węglowe, w plasterkach – koreańskie maseczki do twarzy podbijają świat. Nie tylko ze względu na oryginalną formę, ale również skuteczne działanie. Azjatki właśnie im zawdzięczają swój wygląd, dlatego KAUCZUKOWE MASECZKI DO TWARZY to nowość, która szybko stała się kolejnym hitem sprzedażowym.

W internecie określane są jako maseczki trzeciej generacji, ponieważ w ich przypadku wchodzimy na zupełnie nowy poziom codziennej pielęgnacji. Działają jeszcze skutecznie dlatego, że nawilżają, rozświetlają, oczyszczają, ujędrniają dogłębnie i na bardzo długi czas.

  • Maseczki I generacji – bawełnian
  • Maseczki II generacji – hydrożelowe / biocelulozowe
  • Maseczki III generacji – kauczukowe

Czemu maski kauczukowe są lepsze od tradycyjnych?

  • Zawierają dużo mocniejsze i bardziej skoncentrowane składniki aktywne.
  • Mają nową teksturę, która ułatwia wchłanianie się substancji odżywczych.

Maseczka kauczukowa to kolejna wersja popularnej maski w płachcie. Koreańczycy nie mają sobie równych, jeśli chodzi o wykorzystywanie zaawansowanych technologii w pielęgnacji. Maski kauczukowe po raz kolejny dowodzą temu, że azjatyckie kosmetyki to interesująca nowość właśnie dlatego, że są bardzo skuteczne i są przykładem innowacyjnego rozwiązania.

Dlaczego kauczuk?

To materiał, który łatwo dopasować do kształtu każdej twarzy, który zapobiega odparowywaniu składników aktywnych w trakcie działania maseczki.

Największą popularność zdobywają w ostatni czasie
MASECZKI KAUCZUKOWE DR JART +

Dostępne są w różnych wersjach dla skóry dotkniętej jednym z trzech problemów:

  • Rubber Mask Moist Lover (niebieska) – maska nawilżająca
  • Rubber Mask Bright Lover (żółta) – maska rozświetlająca
  • Rubber Mask Firming Lover (różowa) – maska ujędrniająca

Jeden produkt to tak naprawdę dwie osobne części składowe: serum i kauczukowa płachta. Serum aktywne zamknięte jest w plastikowym, płaskim pojemniczku jednorazowym. Odmierzona porcja wystarcza na pokrycie całej twarzy, szyi oraz dekoltu. Do aplikacji można użyć płaskiego pędzla lub nałożyć produkt palcami. W drugim etapie specjalnie wyciętą, wyprofilowaną płachtę z kauczuku nakłada się na twarz, dopasowując do niej ściśle. Tak zabezpieczona kauczukowa maska powinna zostać na twarzy około 35 minut przed spłukaniem jej i osuszeniem cery.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *